Fotografia ślubna

Fotografia ślubna jest dla nas za każdym razem tworzeniem nowej historii zakochanych w sobie osób. Staramy się zapisywać spojrzenia, uśmiechy, emocje i piękno, które towarzyszą temu wyjątkowemu dniu. Podczas pracy jesteśmy dyskretnymi obserwatorami, nie ingerujemy w bieg wydarzeń, ale w razie potrzeby chętnie pomagamy i doradzamy. Każde nasze zdjęcie jest przemyślane i wykonane w taki sposób, aby jak najwierniej i w reporterski sposób oddawać wspomnienia Dnia Ślubu.
Fotografia ślubna poza tym, że jest naszą pracą, jest dla nas także pasją i czymś co kochamy robić. Chcemy, aby nasze zdjęcia ślubne były naturalne, żywe, pełne kolorów i przede wszystkim emocji. Naszym celem jest stworzenie fotografii, które przyciągają uwagę i wywołują emocje. Przykładamy ogromną wagę do detali, nawet tych najmniejszych i z pozoru niezauważalnych, do poprawnej i ciekawej kompozycji, jak również wykorzystujemy kreatywnie światło.
Reportaż ślubny to dla nas także okazja, aby budować relację z każdą z naszych Par Młodych – uwielbiamy poznawać nowych ludzi! Wierzymy, że dzięki takiemu podejściu, nasza współpraca w Dniu Ślubu będzie jak najbardziej naturalna oraz zapewni pełną swobodę Nowożeńcom.
Jeśli szukasz fotografa, który pozwoli Ci uwiecznić piękno Twojego Dnia Ślubu i utrwalić pamiątkę, przywołującą romantyczne wspomnienia także po latach, jest ponadczasowa i elegancka, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio. Mamy nadzieję, że nasze fotografie ślubne trafią w twoje poczucie estetyki i gust i dzięki temu spotkamy się w tym wyjątkowym Dniu. 

Reportaże z Dnia Ślubu wykonujemy przede wszystkim na terenie Warmii i Mazur, Trójmiasta oraz Warszawy i okolic, ale bardzo chętnie przyjedziemy także w inne rejony Polski. Naszym Parom Młodym oferujemy kilka różnych pakietów oraz dodatków, ale jesteśmy w stanie przygotować także indywidualną ofertę fotografii ślubnej. Zachęcamy do kontaktu z nami, chętnie omówimy szczegóły podczas spotkania czy też w trakcie rozmowy telefonicznej.

Więcej naszych prac znajduje się na naszym Instagramie i Facebooku.

Zapraszamy także do zapoznania się z nasza szeroką ofertą fotografii okolicznościowej.