O nas

Jesteśmy młodym małżeństwem, a fotografią zajmujemy się właściwie od dziecka – wtedy jeszcze była ona zwyczajnym-niezwyczajnym hobby, potem przekształciła się w pasję, następnie, już we wspólne spędzanie czasu i dążenie do przekucia jej w coś więcej. I jesteśmy tutaj właśnie przez owo “więcej”!

Towarzyszenie Młodym Parom w dniu ich ślubu – czy można wymarzyć sobie wdzięczniejszą pracę? Chwile wzruszeń, radości, atmosfera po brzegi wypełniona miłością, a wsród tego my – zupełnie mało ważni towarzysze, mający za zadanie udokumentować uśmiechy, łzy, drżenie rąk i głosów.

Każdy Ślub jest wyjątkowy. To zawsze inna historia dwojga szalenie zakochanych w sobie ludzi. Opowieść, którą my chcemy poznać, niepostrzeżenie w nią wniknąć, pozornie na moment, na kilkanaście godzin, ale jednak ze świadomością, że potem, poniekąd, zostajemy z bohaterami na całe życie. Takie “Dwa Światła”, pamiątki. Zdjęcia i film. Wspomnienia. I choć wcale na tych fotografiach i fimach nas nie widoć, to stoimi tuż za nimi.

I to jest absolutnie wspaniałe.